TELPU NOMA

"Mūsu centru katru gadu apmeklē vairāk kā 300 000 cilvēku!"

TELPAS

Telpas publiskiem vai slēgtajiem pasākumiem, kuras varat izmantot gan darbinieku saliedēšanas tusiņiem, gan dažāda cita veida pasākumu organizēšanai!

Piedāvājam dažādas telpas konferenču vai semināru organizēšanai! Nodrošinām lielu ekrānu ar projektu prezentācijām un citu tehnisko aprīkojumu!

Tev ir lieliska iespēja iznomāt arī visu centru kādam nozīmīgam un grandiozam pasākumam,  izklaides atrodot jebkura vecuma grupām!

PIE MUMS RĪKO

KONFERENCES,

kuras ir svarīgi un nozīmīgi biznesa veicināšanas pasākumi, tai skaitā preses konferences!

SEMINĀRUS,

lai izglītotu uzņēmuma darbiniekus un to vadību!

 

IZSTĀDES,

kuru laikā uzņēmumi prezentē un demonstrē savus jaunākos produktus!

BANKETUS,

ar ēdināšanas pakalpojumiem nozīmīgu un svinīgu pasākumu atzīmēšanai!

 

DAŽĀDUS TEMATISKOS PASĀKUMUS,

uzlabojot uzņēmuma kolektīva saliedēšanās un komandas spējas!

 

SACENSĪBAS UN TURNĪRUS,

kuri veicina motivācijas un koncentrēšanās spējas!

BĒRNU BALLĪTES,

lai nosvinētu bērna svarīgo un gaidīto notikumu kopā ar ģimeni un draugiem!

MĒRĶI BEZ IZKLAIDES IR TIKAI VĒLMES

Pasākuma noskaņu veido ne tikai tā viesi, bet arī norises vieta! PEPSI CENTRS piedāvā dažāda veida telpas Jūsu korporatīvajiem pasākumiem, nodrošinot daudzveidīgas izklaides iespējas.

Mēs spējam uzņemt gan lielus uzņēmumus, gan nelielas kompānijas draugu lokā. Neatkarīgi no cilvēku skaita, kopējie pasākumi ir lielisks veids, kā iepazīt vienam otru tuvāk un rast pozitīvas emocijas.

Aizraujoša boulinga vai skvoša spēle būs tieši laikā! Tās ne tikai izklaidē, bet arī uzlabo precizitāti, koordināciju un koncentrēšanās spējas! Mēs varam, mēs gribam un mēs radīsim skaistus mirkļus kopā!

 

BANKETI

Garšīgs un tieši Jūsu pasākumam pielāgots ēdiena piedāvājums. Tā var būt bērnu vai dzimšanas dienas ballīte, bankets vai jebkurš cits svinīgs pasākums!

Uzklāsim Jūsu svinību galdu PEPSI CENTRA telpās, lai Jūs netraucēti varētu apvienot aizrojaušo boulinga vai biljarda spēli ar gardas maltītes baudīšanu!

Jūsu mazākie viesi varēs netraucēti spēlēties mūsu rotaļu laukumā vai izklaidēties pie galda hokeja, basketbola, auto simulatoriem vai citiem izklaides aparātiem!

REZERVĀCIJA

Mob. 29276989

  • Facebook - White Circle
  • Instagram - White Circle

© 2018 Pepsi Centrs